Děkuju za vaše zastavení a prohlédnutí mých výtvorů. Kdyby se vám z toho něco líbilo, měli jste zájem, ozvěte se na mail (kalousova.dana@seznam.cz).

pondělí 9. dubna 2018

Malé panenky

Tak mi ty malé 30 cm panenky nedají spát! Pořád mám v hlavě nápad, jakou další udělat, co zkusit. Tak vznikly i tyto dvě. Ta v šatičkách je hotová už měsíc, čekala ale na botičky, pak nebylo sluníčko na focení, pak čas...., tak už se vyfotily obě najednou.

Panenka s koníčkem 

Má pohyblivé nohy, ruce (ty celé), má i ouška. Na sobě má džíny, tričko z úpletu s volánkem a bundu bez rukávů na zip (podšitá) z vínové teplákoviny. Na krku má mosazné srdíčko na šňůrce. Jako kamaráda má tato panenka koníčka s uzdičkou a v ruce uháčkovaný pevný košík, asi jde pro seno nebo trávu, ale také se může do košíčku dát vzkaz nebo pořání v případě, že bude panenka darována.... Vesta je svlékací, osatatní ne. Vlásky česatelné. Svlékaví pouze bundička.


Panenka v růžových šatičkách

Na sobě má bílou spodničku a šatičky rúžovobílé (2 volány) a teplákovou bundičku podšitou tmavě růžovým úpletem. Na krku má perličkové korálky. V ruce drží králíčka a přes rameno má bílé srdíčko s růžičkou. Oblečení není svlékací. Vlásky česatelné.


Děkuju za podívání a případné komentáře, vždy mě moc potěší!! ♥  

6 komentářů:

 1. Překrásné jsou obě. Máš je úžasně vypracované do nejmenších detailů. Vím, kolik to dá práce.

  OdpovědětVymazat
 2. Věruško, moc děkuju za milou pochvalu! ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Dano, opět krásná a precizní práce! Obdivuji Tvoji velikou trpělivost :-). Nádherný večer přeji. ZaZa

  OdpovědětVymazat
 4. Danuško, skládám hlubokou poklonu. Panenky jsou překrásné, suprově propracované, nádhera.
  Máš zlaté ručičky.
  Měj se krásně a přeji prima víkend.

  OdpovědětVymazat