Děkuju za vaše zastavení a prohlédnutí mých výtvorů. Kdyby se vám z toho něco líbilo, měli jste zájem, ozvěte se na mail (kalousova.dana@seznam.cz).

sobota 25. srpna 2018

Kabelka crossbody

Ušitá kabelka typu crossbodsy je z krásné americké látky se zlatotiskem v kombinaci s červenou koženkou. Zadní strana je celá z koženky a na ní všitá kapsa na zip. Zapínání kabelky je je na zip. Uvnitř je kapsa na zip a jedna všitá otevřená kapsa a poutko s karabinkou.
Rozměry kabelky jsou: š. š. 28, v. 24,5, dno 6 cm
Kabelka je ušita podle střihu M+M for your.
Děkuju za podívání a případné komentáře, vždy mě moc potěší!! ♥
3 komentáře:

 1. Wooou ta je krasna, pači sa mi aj farebne prevedenie 👍👍👍

  OdpovědětVymazat
 2. Did you realize there is a 12 word phrase you can speak to your man... that will induce intense feelings of love and impulsive attractiveness to you buried inside his heart?

  Because hidden in these 12 words is a "secret signal" that triggers a man's impulse to love, please and care for you with all his heart...

  12 Words Who Trigger A Man's Love Impulse

  This impulse is so hardwired into a man's brain that it will make him work better than before to build your relationship stronger.

  Matter-of-fact, triggering this influential impulse is so mandatory to having the best ever relationship with your man that the second you send your man one of these "Secret Signals"...

  ...You'll soon find him expose his heart and mind for you in a way he never expressed before and he'll identify you as the one and only woman in the world who has ever truly appealed to him.

  OdpovědětVymazat
 3. If you're looking to lose weight then you absolutely need to start using this brand new tailor-made keto diet.

  To create this keto diet service, certified nutritionists, fitness couches, and chefs have joined together to develop keto meal plans that are effective, suitable, economically-efficient, and delicious.

  From their first launch in January 2019, 100's of clients have already transformed their body and well-being with the benefits a certified keto diet can give.

  Speaking of benefits: in this link, you'll discover eight scientifically-tested ones given by the keto diet.

  OdpovědětVymazat