Děkuju za vaše zastavení a prohlédnutí mých výtvorů. Kdyby se vám z toho něco líbilo, měli jste zájem, ozvěte se na mail (kalousova.dana@seznam.cz).

pátek 9. března 2018


Čepičkové panenky

Panenky 30 cm, stojící, nesvlékací, mají každá taštičku, ušité zvířátko... Obličej mají namalovaný akvarovými barvami a zafixovaný. Bundičky jsou s podšívkou, u třech jsou na zip a s kapucou. 

Zatím mi dělají milou společnost, ale jinak jsou všechny k prodeji

Děkuju za podívání a případné komentáře, vždy mě moc potěší!! ♥  

3 komentáře:

 1. Tak ty jsou dokonalé, máš moc hezkou společnost :-) .

  OdpovědětVymazat
 2. Did you know there's a 12 word phrase you can say to your partner... that will induce intense feelings of love and instinctual appeal for you buried within his chest?

  That's because hidden in these 12 words is a "secret signal" that triggers a man's impulse to love, idolize and look after you with his entire heart...

  ===> 12 Words Will Fuel A Man's Desire Response

  This impulse is so built-in to a man's mind that it will drive him to work better than ever before to love and admire you.

  Matter of fact, triggering this powerful impulse is so mandatory to achieving the best ever relationship with your man that the instance you send your man a "Secret Signal"...

  ...You will instantly find him open his mind and heart to you in a way he never expressed before and he'll distinguish you as the one and only woman in the universe who has ever truly attracted him.

  OdpovědětVymazat